KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9098001

nr 909 8001

Akvarell

Oidentifierad konstnär, 1800-tal, Ruiner, motivet: 18 x 25

Utrop:

600 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 1 september 2014
kl 18:48:53